fbpx

DHL

Dbamy o odpoczynek — W życiu liczy się nie tylko praca. Kiedy chcesz odpocząć możesz skorzystać z wczasów pod gruszą lub jeśli jesteś rodzicem z dofinansowania wypoczynku dla dziecka.

Dbamy o Twoje zdrowie — Zapewniamy opiekę medyczną i bezpłatne szczepienia przeciwko grypie. Nasi pracownicy mogą także dołączyć do dodatkowego, sponsorowanego ubezpieczenia na życie. Tak na wszelki wypadek.

Jesteśmy rodzinni — Na świeżo upieczonych rodziców w DHL Express czekają prezenty z okazji narodzin dziecka. Każdego roku organizujemy też Dzień Dziecka, fundujemy wyprawki dla pierwszoklasistów i stypendia naukowe – UPSTAIRS, dla najbardziej utalentowanych dzieci.

Lubimy święta — Magię Świąt Bożego Narodzenia w DHL Express czują wszyscy pracownicy. To wszystko za sprawą DHL-owego Mikołaja, który przynosi nam świąteczne karty podarunkowe.

Lubimy aktywność fizyczną — Sport i kultura to dwa obszary, które może dofinansować dla Ciebie DHL Express.

Spotykamy się w kuchni przy kawie — W każdej jednostce zaczynamy dzień od aromatycznej kawy i świeżych owoców, a latem od orzeźwiających napojów. W większości naszych lokalizacji mamy kuchnie lub kantyny. Pracownicy operacyjni korzystają z firmowych posiłków.

Doceniamy to, że jesteś z nami — Przykładamy ogromną wagę do budowania kultury organizacyjnej, w której na pierwszym miejscu są ludzie. Ich zaangażowanie i zadowolenie to nasz klucz do sukcesu. Każdy z naszych pracowników ma szansę zostać Człowiekiem Roku i pojechać na wycieczkę w jedno z najpiękniejszych miejsc świata. Wybieramy także Ludzi Kwartału, doceniamy ponadprzeciętne zaangażowanie i wychodzenie poza ramy swoich obowiązków wręczając raz na kwartał nagrodę Can Do. Warto związać się z nami na dłużej – długoletnich pracowników nagradzamy za staż i zaangażowanie.

Dbamy o Twój rozwój — DHL Express nie stoi w miejscu. Ty także nie będziesz. Każdy pracownik DHL Express jest objęty unikalnym programem rozwojowym CIS – Certified International Specialist. Menedżerowie stale podnoszą swoją wiedzę i kompetencje liderskie uczestnicząc w wieloetapowym programach CIM – Certified International Manager i CIM Supervisory Excellence Academy. Osoby nastawione na rozwój mają możliwość udziału w licznych rekrutacjach wewnętrznych. U nas każdy pracownik ma wpływ na to, jaką organizacją jesteśmy.

Jesteśmy zawsze, gdy nas potrzebujesz — Wspieramy naszych pracowników w różnych, także trudnych, sytuacjach życiowych zapewniając im: bezzwrotne zapomogi losowe, pożyczki remontowe oraz możliwość dołączenia do pracowniczej kasy pożyczkowej. W DHL Express funkcjonuje również DHL RABAT SYSTEM, dzięki któremu możemy kupić wybrane produkty naszych partnerów ze specjalną zniżką.

A A+ A++