fbpx

Technologie Tworzyw Sztucznych TTS

Jesteśmy liderem w produkcji luksusowych jachtów żaglowych i motorowych, obecnym na zachodniopomorskim rynku od 1995 roku. Rocznie naszą stocznie opuszcza ponad 650 jednostek, które można zobaczyć w marinach rozciągających się od Australii po Amerykę. Jachty wybudowane w naszej firmie są znane i nagradzane na całym świecie, doceniane przez pasjonatów żeglarstwa i mistrzów regatowych.

TTS jest dużym pracodawcą, wchodzącym w skład grupy kapitałowej HanseYachts.

Nasz rozwój to nieprzerwany proces – rozbudowujemy fabrykę zlokalizowaną w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Otworzyliśmy także Centrum Research&Development BalticDesign Institute, zlokalizowane w Szczecinie.

Widząc ogromne zainteresowanie jachtami i łodziami motorowodnymi z optymizmem patrzymy w przyszłość licząc, że każda nowozatrudniona osoba dołoży swoją cegiełkę do rozwoju firmy.

Na horyzoncie nie brakuje wyzwań i ciekawych projektów!

Poza dobrze prosperującym przedsiębiorstwem jesteśmy zgranym zespołem angażującym się w różne ciekawe inicjatywy jak promowanie kultury żeglarskiej, zawody sportowe, akcje charytatywne czy obchody różnych świąt także tych nietypowych.

Nasz sukces to wynik połączenia pasji, umiejętności, doświadczenia i nowoczesnych technologii.

Dołącz do nas, zostań członkiem naszej załogi i buduj z nami najpiękniejsze jachty!

A A+ A++