fbpx

Wilhelmsen

Opis:

W Wilhelmsen Business Service Center Sp. z o.o. wiemy, że środowisko pracy tworzą przede wszystkim ludzie, dlatego też bardzo ważne dla nas jest zapewnienie naszym pracownikom i ich rodzinom komfortu oraz spokoju niezbędnego zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dbamy o rozwój umiejętności naszej załogi i z dumą celebrujemy wszystkie, nawet te najmniejsze osiągnięcia. Jeśli więc zdecydujesz się dołączyć do nas, zapewnimy Ci:

Szkolenia

Swoją przygodą w Wilhelmsen rozpoczniesz od szeregu spotkań onboardingowych, na których to postaramy się przekazać Ci niezbędną wiedzę o spółce, która ułatwi Ci wejście w nową dla Ciebie rolę. Koledzy z zespołu przekażą Ci niezbędną wiedzę, abyś poczuł się pewnie i był odpowiednio przygotowany do realizacji nowych zadań. Ponadto, gdy już będziesz na naszym pokładzie, będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności językowe oraz podnosić kwalifikacje w obszarach swoich zainteresowań wykorzystując do tego celu platformę szkoleniową.

Opieka medyczna

Każdy z naszych pracowników oraz członkowie jego rodziny mogą dołączyć do programu prywatnej opieki medycznej, z których to usług mogą korzystać na terenie całego kraju. Pakiet pracowniczy finansowany jest przez pracodawcę.

Multisport

W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego współfinansujemy Twoją kartę MultiSport. A ponieważ najbliżsi naszych pracowników również są dla nas bardzo ważni, będziesz mógł dołączyć do programu MutiSport osobę towarzyszącą i/lub dzieci.

Ubezpieczenie na życie

Bezpieczeństwo to podstawa dlatego też oferujemy Ci ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę.

Imprezy integracyjne i okolicznościowe

Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego, gdy dołączysz do naszego zespołu, będziesz miał możliwość uczestniczenia w spotkaniach integracyjnych, team eventach, imprezach okolicznościowych. Wspieramy również inicjatywy sportowe. Dbamy o work-life balance oraz well-being naszych pracowników. Wierzymy, że zadowolenie z pracy i zadań, jakie wykonuje każdy z nas, jest możliwe tylko wtedy gdy są zachowane odpowiednie proporcje w życiu. Bardzo ważny jest dla nas również dobrostan psychofizyczny naszych kolegów i koleżanek, dlatego regularnie dostarczamy wskazówki jak na co dzień można zadbać o swoje zdrowie psychofizyczne.

Integracja w zespole

Dbamy o integracje w zespołach a naturalną okazją do integrowania się są wspólne posiłki spożywane w czasie pracy, dlatego też oferujemy Ci pyszną kawę, owoce i warzywa oraz bardzo dobrze wyposażone zaplecze gdzie będziesz mógł wspólne z kolegami wygodnie spędzić czas.

A A+ A++