fbpx

BENEFITY:

 • Opieka medyczna
 • Plany oszczędnościowe
 • Ubezpieczenia grupowe
 • Karty lunchowe
 • Karty sportowe
 • Nauka języków obcych
 • Karty prezentowe(bonusy finansowe)
 • Szkolenia i konferencje
 • Prezenty okolicznościowe (polityka upominkowa)
 • Dofinansowanie zakupu okularów korekcyjnych
 • Polecony-nagrodzony (dodatkowa premia za pracownika poleconego)

Who is umlaut?

umlaut part of Accenture is a global, full-service, cross-industry, end-to-end company that offers advisory and fulfilment services to clients all over the world.
Our interdisciplinary capabilities enable us to add value, quality and focus to their organisations and produce.

We are an able and agile group of consultancies and engineering firms. 4,200 specialised experts and engineers provide innovative solutions across all industries and their various intersections as well as serving the public sector and developing organisational cultures, structures and processes.

Mission statement

We change industrial and organisational advisory and fulfilment services from regular to special.
Our special mark is to help our clients all over the world to change the quality of their technological capabilities and organisational culture for the better.
We add value on top of their services, products and entire organisational fabric, all the way throughout our partnership.

Opis:

W Wilhelmsen Business Service Center Sp. z o.o. wiemy, że środowisko pracy tworzą przede wszystkim ludzie, dlatego też bardzo ważne dla nas jest zapewnienie naszym pracownikom i ich rodzinom komfortu oraz spokoju niezbędnego zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dbamy o rozwój umiejętności naszej załogi i z dumą celebrujemy wszystkie, nawet te najmniejsze osiągnięcia. Jeśli więc zdecydujesz się dołączyć do nas, zapewnimy Ci:

Szkolenia

Swoją przygodą w Wilhelmsen rozpoczniesz od szeregu spotkań onboardingowych, na których to postaramy się przekazać Ci niezbędną wiedzę o spółce, która ułatwi Ci wejście w nową dla Ciebie rolę. Koledzy z zespołu przekażą Ci niezbędną wiedzę, abyś poczuł się pewnie i był odpowiednio przygotowany do realizacji nowych zadań. Ponadto, gdy już będziesz na naszym pokładzie, będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności językowe oraz podnosić kwalifikacje w obszarach swoich zainteresowań wykorzystując do tego celu platformę szkoleniową.

Opieka medyczna

Każdy z naszych pracowników oraz członkowie jego rodziny mogą dołączyć do programu prywatnej opieki medycznej, z których to usług mogą korzystać na terenie całego kraju. Pakiet pracowniczy finansowany jest przez pracodawcę.

Multisport

W zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego współfinansujemy Twoją kartę MultiSport. A ponieważ najbliżsi naszych pracowników również są dla nas bardzo ważni, będziesz mógł dołączyć do programu MutiSport osobę towarzyszącą i/lub dzieci.

Ubezpieczenie na życie

Bezpieczeństwo to podstawa dlatego też oferujemy Ci ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę.

Imprezy integracyjne i okolicznościowe

Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego, gdy dołączysz do naszego zespołu, będziesz miał możliwość uczestniczenia w spotkaniach integracyjnych, team eventach, imprezach okolicznościowych. Wspieramy również inicjatywy sportowe. Dbamy o work-life balance oraz well-being naszych pracowników. Wierzymy, że zadowolenie z pracy i zadań, jakie wykonuje każdy z nas, jest możliwe tylko wtedy gdy są zachowane odpowiednie proporcje w życiu. Bardzo ważny jest dla nas również dobrostan psychofizyczny naszych kolegów i koleżanek, dlatego regularnie dostarczamy wskazówki jak na co dzień można zadbać o swoje zdrowie psychofizyczne.

Integracja w zespole

Dbamy o integracje w zespołach a naturalną okazją do integrowania się są wspólne posiłki spożywane w czasie pracy, dlatego też oferujemy Ci pyszną kawę, owoce i warzywa oraz bardzo dobrze wyposażone zaplecze gdzie będziesz mógł wspólne z kolegami wygodnie spędzić czas.

A A+ A++